STARA DAMA USTALA IZ MRTVIH: Juventus bio na korak od poraza, pa zahvaljujući Iguainu eksirao Atalantu!
Juventus je savladao Atalantu posle velikog preokreta, Foto: EPA

serija a, 13. kolo

Fudbaleri Juventusa pobedili su Atalantu sa 3:1 (0:1) na gostovanju u 13. kolu Serije A.

Debitant u Ligi šampiona ove sezone nastavio je da igra u lošoj formi i peti meč zaredom ostao bez pobede.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, ali je Atalanta došla u vođstvo u 56. minutu pogotkom Gosensa.

Ali, kada su svi mislili da će Juventus pasti na kolena i doživeti poraz, dogodio se Gonzalo Iguain koji je za osam minuta preokreno meč i postigao dva gola, a na konačnih 1:3 povosio je Paolo Dibala u drugom minutu sudijske nadokande.

Ovom pobedom Juventus je došao do 35. boda i ubedljivo je prvi, dok je tim iz Bergama ostao na petoj poziciji sa 22 poena.