NOĆNA MORA ZA MILANA BORJANA: Dogodilo se ono što nikako nije želeo!
Milan Borjan, Foto: AP

težak poraz

Objavljeno: 13:41h

Ne baš najsjajnije veče za Milana Borjana...

Reprezentacija SAD se Kanadi osvetila za poraz od pre nekoliko nedelja (0:2). Slavila je rezultatom 4:1 (3:0). Sada samo treba da bilo kojom razlikom pobedi Kubu da bi bila prvoplasirana na kraju takmičenja u diviziji A Severno i Centralnoameričke Lige nacija.

„Ameri” su još u prvom poluvremenu poveli sa 3:0 golovima Morisa, Zardesa i Longa, ali je Vitorija u 72. minutu smanjio na 3:1 i doneo nadu Kanađanima da će bar uspeti da imaju bolji međusobni skor.

Međutim, opet je supertalentovani Zardes bio precizan u 89. minutu te praktično srušio sve nade Borjana i družine za prvo mesto u grupi u kojoj se još, kao što smo već napisali, nalazi Kuba. Borjan je dobio do kraja meča i žuti karton.

Meč SAD i Kube na programu je za četiri dana, a Kanadi će biti potrebno čudo na toj utakmici.