Maestralni Jovetić demonstrirao silu protiv Udinezea u meču koji je odigran bez ijednog Italijana! (VIDEO)

Serija A, 35.kolo

Interu je potrebno čudo kako bi se domogao trećeg mesta
Objavljeno: 23:04h

Fudbaleri Intera su zabležili pobedu protiv Udinezea rezultatom 3:1 u prvom meču 35. kola Serije A i tako nastavili trku za plasman u evropska takmičenja.

Stvari nisu dobro krenule po "nero-azure" jer je Siril Tero doveo goste u vođstvo već u 9. minutu. Prednost tima iz Udina je trajala do 36. minuta kada je Stevan Jovetić postigao svoj prvi gol na utakmici posle sjajne asistencije Ikardija. Bivši igrač Partizana donosi svom timu prednost u 75. minut posle proigravanja Biabianija. Konačan rezultat je postavio Eder u 96. minutu. Utakmicu je obeležio i podatak da na terenu nije bio ni jedan italijanski fudbaler! Inter se nalazi na četvrtoj pozicije sa četiri boda manje od trećeplasirane Rome koja ima i utakmicu manje tri kola pre kraja prvenstva i biće mu potrebno čudo kako bi se domogao mesta koje vodi u Ligu šampiona. Serija A, 35. KOLO Subota: Inter - Udineze 3:1 (Jovetić 36, 75, Eder 90+6 - Tero 9) Nedelja: Frozinone - Palermo 12.30 Atalanta - Kjevo 15.00 Bolonja - Đenova 15.00 Sampdorija - Lacio 15.00 Torino - Sasuolo 15.00 Fjorentina - Juventus 20.45 Ponedeljak: Roma - Napoli Verona - Milan Karpi - Empoli