OPŠTA TUČA NA MEČU PRVE LIGE SRBIJE: Bivši fudbaler Crvene zvezde udario golmana glavom i započeo haos na terenu!
Detalj tuče u Gornjem Milanovcu, Foto: Youtube / Printscreen

ništa novo

Veliki incident obeležio je utakmicu 19. kola Prve lige Srbije u kojoj su se sastali Metalac i Dinamo Vranje, a u kome je domaćin i pored tri crvena kartona uspeo da pobedi, i to golom u 90. minutu - 3:2.

U finišu je nastao pravi haos, Dinamo je stigao do izjednačenja i krenuo da zadržava loptu i čuvao prednost, pa je u jednom trenutku došlo do tuče na terenu.

U centru pažnje bio je Milan Jokić bivši fudbaler Crvene zvezde koji je odgurnuo Korkašića iz Vranja i glavom udario protivničkog golmana, nakon čega se stvorila velika gužva.

Isključeni su obojica, Jokić i Korkasić, kao i član stručnog štaba domaćih, a već je u toku bio 90. minut.

I u poslednjim trenucima meča, dosuđen je slobodan udarac za domaćina, nakon čega je Miloš Vranjanin na efektan način postigao je gol glavom za konačnih 3:2 u korist ekipe iz Gornjeg Milanovca i veliko slavlje navijača na tribinama.