GOL KAKAV SE NE VIĐA ČESTO: Bundesliga podsetila mlađe generacije kakav je majstor bio Pantela!
Marko Pantelić je sa uspehom nosio dres Herte, Foto: Twitter / Printscreen

sećanja

Zvanični tviter nalog nemačke Bundeslige objavio je pogodak Marka Pantelića u dresu Herte protiv Bohuma.

U duelu odigranom na Olimpijskom stadion u Berlinu, koji je okončan remijem (3:3) u sezoni 2006/2007, Marko Pantelić je postigao vodeći gol za domaće u devetom minutu i to na izvanredan način.

Gosti iz Bohuma su u razmaku od 39. pa do 47. minuta postigli tri gola u režiji Zvjezdana Misimovića koji se dva puta upisao u strelce i jednom asistirao, da bi do kraja meča Herta ipak došla do boda.

Marko Pantelić je u dresu Herte u Bundesligi odigrao 114 mečeva i postigao 45 golova, upisavši 21 asistenciju.