OGLASIO SE I RONALDO POSLE SKANDALA SA SARIJEM: Ovakvu poruku od njega niko nije očekivao!
Kristijano Ronaldo i Paulo Dibala, Foto: EPA/Alessandro di Marco

HA...

Naravoučenije - ne kači se sa ludim Mauriciom

U nedelju uveče odigrana je utakmica između Juventusa i Milana u okviru Serije A, koju je Stara dama golom Paula Dibale rešila u svoju korist rezultatom 1:0 (0:0).

Dibala je utakmicu počeo sa klupe, a u drugom poluvremenu, tačnije u 55. minutu zamenio je Kristijana Ronalda.

Pojedinci su pomislili da se Portugalac povredio, ali kada je izlazio sa terena opsovao je Mauricija Sarija, trenera Juvea koji ga je zamenio, što se videlo na jednom od video snimaka.

Međutim, posle svega toga, oglasio se i sam Ronaldo na Instagramu poslavši poruku koju je posle onakvog gesta malo ko očekivao.

- Teška utakmica, važna pobeda - istakao je Ronaldo na italijanskom jeziku na Instagramu.

Očito je bio svestan da je preterao, a bogami, vrlo lako može biti i da se uplašio od Mauricija Sarija, koji je poznat kao "žestok momak", koga život nimalo nije mazio.

Ono što je važno je činjenica da je sve u svlačionici Juvea dobro, te da trka za titulom sa Interom može da se nastavi.