PARTIZAN SPAKOVAO OSAM KOMADA U RAKOVICI: Igrao sin legende crno-belih, Nađ 'glumio' Miloševića!
Albert Nađ, Foto: Dragan Kadić

prijateljski duel

Damjan Trobok na terenu

Dok je prvi tim u Mančesteru gde ih očekuje megdan sa engleskim velikanom, rezervisti i igrači Partizana sa manjom minutažom ove sezone odigrali su prijateljsku utakmicu u Rakovici, gde su slavili protiv beogradskog niželigaša rezultatom 8:0.

Partizan je sa klupe predvodio Albert Nađ, nekdašnji sportski direktori i trener Rakovice, a sada strateg Teleoptika koji ima bitnu ulogu i u prvom timu crno-belih.

Priliku na današnjem meču dobili su rezervisti, dok je u drugom poluvremenu za Partizan igrao i sin legendarnog igrača Parnog valjka Gorana Troboka, Damjan.

Partizan je u prvom poluvremenu igrao u sledećem sastavu: Slavković, Pešukić, Smiljković, Dinga, Šehović, Smiljanić, Marinković, Stanojlović, Lakčević, S. Jovanović, Gigić. U nastavku su na terenu bili: Damjanović – Vulićević, Smiljković, Petrović, Trobok, Smiljanić, Marinković, Stanić, Lakčević, Marković, Čapljić.