TOTENHEM UNIŠTIO ZVEZDIN SAN: Ubedljiv poraz crveno-belih na Marakani!
Zvezda igra meč 4. kola Lige šampiona protiv Totenhema, Foto: Starsport©

liga šampiona, 4. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 22:55h

Crveno-beli nisu uspeli... Totenhem je surovo kaznio sve promašaje srpskog šampiona i zasluženo trijumfovao sa 4:0. Počelo je veoma ofanzivno od strane Zvezde, Pavkov je imao fantastičnu priliku da ponovi svoje veče od pre tačno godinu dana, a Gazaniga refleksnom reakcijom uspeva da zaustavi njegov pokušaj. Gosti su taj njegov promašaj vrlo brzo kaznili i posle bizarnog napada gde su prvo saveznik Zvezde bile stative i prečke, Lo Selso je uspeo da ugura loptu u mrežu i dovede Totenhem u vođstvo.

To je bio i konačan rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku Van la Para imao sjajnu šansu. Šutirao je u golmanov ugao, pogodio stativu, a Sančez umalo da pogodi svoj gol u nastavku akcije.

Samo nekoliko minuta kasnije, Son postiže svoj prvi od dva gola na ovom meču i ruši Zvezdino samopouzdanje. Svega par trenutaka nakon toga, isti igrač koristi sjajnu asistenciju Kejna i cepa mrežu za velikih 0:3.

Eriksen na pet minuta do kraja, postiže pogodak za konačnih 0:4. Na kraju, ubedljiv poraz Zvezde koja doduše to nije zaslužila, ali to je Liga šampiona. U narednom 5. kolu Zvezda dočekuje Bajern na Marakani i tu će probati da traže bodove za evropsko proleće.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

KRAJ MEČA: C. Zvezda - Totenhem 0:4

84. minut - GOL: Eriksen stavlja tačku na ovaj meč!

77. minut - Ostalo je još petnaestak minuta do kraja meča. Totenhem je ostvario novu pobedu i Zvezda će se boriti po svemu sudeći za treće mesto sa Olimpijakosom.

ZVIŽDUCI ZA JOVANČIĆA: Marakana je negodovanjem ispratila veznog fudbalera sa terena.

60. minut - GOL: Opet Son i to je sada već 3:0!

56. minut - GOL: Son koristi loptu Dele Alija i pogađa za 2:0!

49. minut - Pavkov je uništio priliku za Crvenu zvezdu! Hteo je da doda loptu do Marina, ali ona odlazi u gol aut.

46. minut - Nastavljena je utakmica na Marakani

POLUVREME: Crvena zvezda - Totenhem 0:1

44. minut - Nova velika prilika za Crvenu zvezdu! Van la Para pogađa stativu, pa se potom odbija od Sančeza o prečku. Neće gol srpskog šampiona!

40. minut - Trenuci kada Totenhem dominira, glupo primljen pogodak je sasekao krila Crvenoj zvezdi onda kada je možda bila bliža pogotku.

34. minut - GOL: Totenhem vodi posle neverovatnog gola! Lopta je dva puta pogodila prečku i stativu i na kraju je ušla u mrežu! Strelac Lo Selso!

30. minut - Nema golova posle prvih pola sata igre!

23. minut - Auuuu! Kakva šansa za Pavkova! Izbio je sam pred Gazanigu i šutirao pravo u njegovu nogu! Žaliće crveno-beli zbog ove prilike...

20. minut - Son je šutirao, lopta prolazi pored desne stative!

13. minut - Kejn je uputio prvi udarac na gol Crvene zvezde, međutim nije bilo opasno.

10. minut - Bez prilika u dosadašnjem delu meča. I dalje traje početno ispitivanje snaga.

2. minut - Garsija je bio u polu prilici! Prvo uzbuđenje na stadionu Crvene zvezde!