Lampard i Čelsi seju strah Ostrvom: Abraham, pa Pulišić za nova tri boda protiv bednog Votforda!
Slavlje Pulišića i Abrahama, Foto: EPA

premijer liga, 11. kolo

Fudbaleri Čelsija savladali su Votford u gostima sa 2:1 u okviru 11. kola Premijer lige.

Otkrovenje sezone Deni Abraham prvi je načeo domaćina golom u 5. minutu meča na lepu asistenciju Žoržinja i sa tim rezultatom se otišlo na veliki odmor.

Igrao se 55. minut kada je Abraham asistirao Pulišiću za 2:0 i tu je utakmica bila praktično rešena.

Votford je do utešnog pogotka stigao sa bele tačke, pošto je Delofeu savladao Kepu deset minuta pre kraja meča.

Čelsi nastavlja svoj uspon u sezoni bez imperativa nekog uspeha i trenutno se nalazi na sjajnom trećem mestu, dok je Votford i dalje bez trijumfa na jedanaest mečeva i zasluženo drži poslednje mesto na tabeli.

PREMIJER LIGA, 11. KOLO

Subota: Arsenal – Vulverhempton 1:1 (1:0) (Obamejang 21 – Himenes 76) Aston Vila – Liverpul 1:2 (1:0) (Trezege 21 – Robertson 87, Mane 90+4) Brajton – Norič 2:0 (0:0) (Trosard 69, Dafi 84) M. Siti – Sautempton 2:1 (0:1) (Aguero 70, Voker 86 – Vord-Praus 13) Šefild J. – Burnli 3:0 (3:0) (Lundstram 17, 43, Flek 44) Vest Hem – Njukasl 2:3 (0:2) (Balbuena 73, Snodgras 90+1 – Klark 16, Fernandes 22, Šelvi 51) Bornmut – M. Junajted 1:0 (1:0) (King 45) Votford – Čelsi 1:2 (0:1) (Deulofeu 80 - Abraham 5, Pulišić 55)

Nedelja: 15.00 Kristal Palas – Lester 17.30 Everton – Totenhem