PARTIZAN OBRAO LALE U HUMSKOJ: Brutalno izdanje crno-belih, Vojvodina razneta u paramparčad!
Partizan - Vojvodina, Foto: Starsport©

Superliga Srbije, 15. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš lajv-blog.

Objavljeno: 15:52h

Fudbaleri Partizana demolirali su Vojvodinu u Humskoj sa 4:0 i tako osvojili vredne bodove u trci za vrh tabele. Lale su i dalje ispred crno-belih na tabeli, ali imaju utakmicu više.

Meč je počeo nešto sporije, a atmosfera na tribinama je bila sumorna posle ubistva jednog od vođa Grobara.

Na prvo pravo uzbuđenje čekali smo sve do 29. minuta. Tada je posle jednog kornera došlo do duela Devetaka i Ostojića, štoper Partizana je pao, a sudija Miloš Đorđić pokazao je na belu tačku.

1 / 19 Foto: Starsport©

Siguran realizator bio je Bibras Natho.

Partizan je od tog momenta upalio mašinu i gostima nije bilo spasa.

Dva minuta pre kraja prvog poluvremena Umar Sadik je kao strela prošao po desnoj strani i spojio sa golom kapitena Izraela.

U nastavku se očekivala reakcija igrača Vojvodine, ali sve je bilo jasno kada je posle nove asistencije Sadika bombom sa 20 metara mrežu zatresao Saša Zdjelar.

1 / 10 Foto: Starsport©

Posle sjajne kombinacije sa Asanom pogodio je Sadik i to je bilo to.

Fenomenalno izdanje izabranika Save Miloševića.

MEČ JE ZAVRŠEN! BRUTALNO IZDANJE CRNO-BELIH!

80' Jasno je ovde sve, čekamo samo da vidimo konačan rezultat.

69' Kakav gol Umara Sadika! On i Asano su zavrteli odbranu u stilu Mesija i Etoa, i Nigerijac je precizan.

68' Fenomenalan udarac Drinčića! Pola metra od gola!

48' Kakva bomba Saše Zdjelara! Dočekao je povratnu loptu Sadika vezista, a potom projektila sa 20-ak metara!

46' Meč je nastavljen. Na sledećim linkovima možete da vidite šta se sve dešava na tribinama.

GOTOVO JE PRVO POLUVREME!

45' Bibras Natho, 2:0! Lep prodor Sadika i asistencija!

29' Penal za Partizan! Natho je stavio loptu na belu tačku i evo gola.

25' Evo najburnijih momenata do sad na utakmici. Prvo je pao Sadik kada je izleteo jedan na jedan sa Rockovim posle starta Đuroišića, tražili su faul iz redova crno-belih, a na kraju je Ostojić dobio žuti karton.

18' Miletić je iznenada našao u šansi, ali je presporo reagovao i nije stigao da šutne.

13' Frakcija Zabranjeni je skandirala ime pokojnog Kiće, a stadion je maltene prazan.

7' Evo prve prilike na meču. Probao je Asano iz daljine, ali udarac je bio veoma slab i Rockov je uhvatio loptu.

14:00 - Meč je počeo!

13.44 - Na stadionu u Humskoj su ipak prisutni i oni najmlađi.

13.24 - Nešto više od pola sata do početka utakmice, tribine stadiona u Humskoj su sablasno prazne. Jasno je da je novo navijačko ubistvo glavni uzrok ovakve atmosfere.

13.07 - Usled ubistva Ljubomira Markovića Kiće, jednog od vođa Grobara, policija je preduzela sve mere bezbednosti, a zbog toga će biti snimana sva lica koja budu prisustvovala utakmici poručeno je iz MUP-a.

13.00 - Poznati su i sastavi za koje su se opredelili Savo Milošević i Nenad Lalatović, a strateg Partizana je napravio dve izmene i na klupi je ostavio Zorana Tošića i Sejdubu Sumu, dok će na terenu od prvog minuta biti Aleksandar Šćekić i Filip Stevanović.

Partizan: Stojković, Urošević, Pavlović, Ostojić, Miletić, Zdjelar, Šćekić, Natho, Asano, Stevanović i Sadik

Vojvodina: Rockov, Devetak, Đurišić, Saničanin, Matić, Drinčić, Đurić, Bojić, veselinović, Đuričin, Okeuhie