Eibar do pobede u dubokoj nadoknadi, Majorka sa penala otkinula bod Osasuni!

primera, 11. kolo

Eibar je na svom terenu savladao Viljareal rezultatom 2:1 i tako pobegao sa dna

Odigrana su još dva meča 11. kola Primere.

Eibar je na svom terenu savladao Viljareal rezultatom 2:1 i tako pobegao sa dna.

Poveli su domaći golom Kikea u 62. minutu, da bi Moreno poravnao u 88. minutu igre.

Kada su svi mislili da će se susret završiti podelom bodova, Oreljana je u dubokoj nadoknadi šokirao "žutu podmornicu" i doneo Eibaru velikih tri boda na čijem golu je bio Dmitrović.

Prava goleada je viđena na Majorci gde su istoimena ekipa i Osasuna odigrali 2:2.

Žunior je doveo domaćina u vođstvo u 21. minutu sa bele tačke, na 1:1 izjednačio je Kardona u 69., da bi Sevilja šest minuta kasnije takođe sa penala doneo Majorci novu prednost. Ali, Garsija u 77. minutu utakmice postavlja konačan rezultat.

Majorka je na 17. poziciji i ima 11 bodova, dok je Osasuna na 10. sa 15 osvojenih poena.