ZIDAN NA SVA USTA HVALI JOVIĆA: Svi su bili odlični, ali pre svih Luka! On je pravi golgeter!
Zinedin Zidan i Kazemiro hvale Luku Jovića, Foto: AP

Probio led

Trener Reala i saigrači su puni reči hvale za srpskog reprezentativca

Prvenac srpskog golgetera Luke Jovića u dresu Real Madrida obradovao je trenera Zinedina Zidana i njegovog saigrača Kazemira. Jović je konačno "probio led" u "kraljevskom klubu" golom u 91. minutu protiv Leganesa (5:0) u utakmici Primere, kada je glavom iskoristio centaršut Danija Karvahala. - Srećan sam što su svi dali svoj doprinos. Odigrali su jako dobro svi i koristili svaki minut na terenu. Federiko Valverde, Rodrigo, ali pre svega Jović, koji nije imao mnogo minuta. Postigao je sjajan gol. U pitanju je pravi golgeter, vreba svaku šansu za pogodak. Jako sam srećan zbog njega - rekao je Zidan na konferenciji za medije, a prenosi AS.

Luka Jović postiže prvenac u dresu Reala
Luka Jović postiže prvenac u dresu Realafoto: Profimedia

Brazilski vezista Kazemiro dodao je da se Srbinu isplatio vredan rad na treninzima. - Veoma sam srećan zbog golova, posebno što je dao Luka. Naporno je radio na treninzima, bori se svaki dan. Isto tako mnogo golova postiže na treninzima. Jako je važan igrač za nas - hvali Kazemiro bivšeg napadača Crvene zvezde, Benfike i Ajntrahta iz Frankfurta.