360 MINUTA, 0 GOLOVA: Na ovim utakmicama golmani nisu ni morali da staju između stativa!

NEVEROVATNO

Nijedna od osam navedenih ekipa nije uspela da za 90. minuta postigne gol

Dvanaesto kolo Prve lige Republike Srpske ući će u fudbalske anale, ali ne po nečemu dobrom. U subotu su igrane sve četiri utakmice prvoligaškog ranga pod okriljem Fudbalskog saveza Republike Srpske, a razočaravajuće zvuči podatak da ni na jednom meču nije pao nijedan gol.

Krupa i Rudar Prijedor, glavni favoriti za osvajanje titule, gostovali su Slaviji, odnosno Alfa Modriči, Kozara je u gradu na Savi ugostila Podrinje, dok je Željezničar Sport tim na banjalučkom Predgrađu dočekao sastav Tekstilca. Nijedna od osam navedenih ekipa nije uspela da za 90. minuta postigne gol.

PRVA LIGA RS, 12. KOLO: Slavija - Krupa 0:0 Alfa Modriča - Rudar Prijedor 0:0 Kozara - Podrinje 0:0 Željezničar Sport - Tekstilac 0:0