VAR SPREČIO BALOTELIJA I DRUGARE DA POBEDE, A ONDA UMALO VLAHOVIĆ DA IH DOTUČE: Dosadan remi u Breši!
Mario Baloteli u duelu sa defanzivcima Fiorentine, Foto: AP

Serija a, 8. kolo

Srpski internacionalac umalo da postigne bitan pogodak u 75. minutu, ali mu je golman sjajno odbranio udarac iz izgledne situacije

Fudbaleri Breše i Fiorentine odigrali su dosadnu utakmicu, bez previše dešavanja, a koja se završila shodno tom - konačan rezultat poslednjeg meča 8. kola Serije A bio je 0:0.

Najinteresantniji detalj dogodio se na samom početku kada je fudbaler domaćih Florian Aj postigaoo pogodak, ali mu ga je sudija uz pomoć VAR sistema poništio zbog igranja rukom.

Fiorentina nije igrala ništa posebno, nekoliko pokušaja za Brešu imao je i Baloteli, jedan glavom posebno opasan sredinom drugog poluvremena, ali je na kraju Dušan Vlahović iz redova gostiju mogao da reši pitanje pobednika.

On je u 75. minutu uputio sjajan udarac ka golu Jesea Toronena, ali mu ga je golman domaćih maestralno "skinuo".

Zahvaljujući ovom rezultatu, Fiorentina se nalazi na 9. mestu sa 12 bodova, dok je Breša 15, sa svega sedam.

Serija A, 8. kolo:

Lacio - Atalanta 3:3 (0:3) (Imobile 69 p, 90+2 p, Korea 70 - Muriel 23, 28, Gomez 37)

Napoli – Verona 2:0 (1:0) (Milik 37, 6)

Juventus – Bolonja 2:1 (1:1) (Ronaldo 19, Pjanić 54 – Danilo 26)

Sasuolo - Inter 3:4 (1:3) (Berardi 16, Đuričić 74, Boga 82 - Martinez 2, 70, Lukaku 38, 45)

Kaljari - SPAL 2:0 (1:0) (Naingolan 9, Farago 67)

Sampdorija - Roma 0:0

Udineze - Torino 1:0 (1:0) (Okaka)

Parma - Đenova 5:1 (3:0) (Kucka 38, Kornelijus 42, 45+1, 50, Kuluševski 79 - Pinamonti 52)

Milan - Leće 2:2