PRVI ISPIT POLOŽEN: Osmica Studenata na premijeri!
Student je ubedljivo savladao protivnika na startu šampionata, Foto: KMF Student

ubedljiv start

Objavljeno: 17:03h

U istorijskom debitantskom meču Kmf Student i to pred domaćim navijačima u hali Slodes, a protiv Kmf Oftal C, viđena je sjajna igra i ubedljiva pobeda čete Vladimira Stojkovića - 8:1.

Start Studenata bio je kao iz snova, pa je domaćin već u drugom minutu poveo i to posle hirurški precizne akcije iz auta koju je započeo kapiten Veličković, nastavio Simčević, a hladnokrvno završio Glavonjić. Ipak, neiskustvo ove ekipe došlo je do izražaja u 8. minutu kada je Cimbaljević iskoristio kardinalnu grešku kompletnog sastava domaćeg tima i rutinski rešio situaciju 1 na 1 sa golmanom Sokićem. Ubrzo je stigao odgovor Studenata pa je najbolji pojedinac ovog meča Nikola Simčević pogodio za 2:1, a tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U pauzi između dva poluvremena priliku da pokažu šta znaju imali su dečaci iz škole fudbala Žarkovo, a tokom većeg dela meča upravo su oni bili najveća podrška Studentima! Ova dva projekta povezuje zajednički sponzor, Fakultet za menadžment (FAM), a predstavnici ovog fakulteta takođe su bili na tribinama i u drugih 20 minuta imali su priliku da vide rapsodiju domaćina!

Čak šest pogodaka u mreži gostiju učinili su istorijski dan Studenata lepšim nego što se to iko nadao, pa se može reći da su Studenti ispit položili za osmicu, ili možda čak i desetku! „Blickrigom“ talentovanog Pavlovića domaćin je stigao do prednosti od 4:1 u 27. minutu, zatim je Simčević dva puta pogađao za 6:1, u strelce se još jednom upisao Glavonjić, da bi tačku na i stavio iskusni čuvar mreže Studenata Žarko Sokić koji je sa celog terena pogodio za 8:1. Treba napomenuti da je sudijski tandem Radulović – Majstorović, uz podršku trećeg arbitra Rakovića odradio posao na fenomenalan način.

Ako se po jutru dan poznaje biće ovo sjajna sezona za Kmf Student koji će novo iskušenje imati već u sredu 23. oktobra od 17:30 kada će u pretkolu kupa Beograda u SC Voždovac na Banjici gostovati braniocu trofeja u ovom takmičenju i lideru drugoligaškog karavana Kmf Banjica.

Studenti su posle nekompletnog prvog kola treće futsal lige Beograda lideri na tabeli ovog ranga takmičenja, a prate ih futsaleri Kmf Bjankonoeri koji su savladali favorizovani Intelektualac sa 5:4, dok je ostao da se odigra meč između Kmf Ekonomist i Kmf Palež.

Kmf Student – Kmf Oftal C 8:1 (2:1)

Sudije: Vladan Radulović, Marko Majstorović i Nikola Raković

Strelci: Miloš Glavonjić 9. i 35. , Nikola Simčević 9. , 28. i 33. , Miroljub Pavlović 26. i 27. i Žarko Sokić 39. minut – Milenko Cimbaljević 8. minut

Kmf Student: 12. Žarko Sokić – 11. Marko Šmrkić , 14. Miloš Glavonjić, 10. Dejan Veličković (kapiten), 8. Nikola Simčević

Klupa: 7. Marko Macanović, 5. Jovan Stošić, 9. Nikola Mladenović, 15. Aleksandar Vojinović, 1. Grigorij Plužnjikov, 13. Miroljub Pavlović, 3. Marko Ćurčić, 6. Ivan Dragićević

Trener: Vladimir Stojković

Kmf Oftal C: 1. Nenad Krstić – 4. Miloš Cekić (kapiten), 2. Nikola Krsmanović, 11. Miloš Mekić, 8. Aleksandar Talić

Klupa: 9. Milenko Cimbaljević, 6. Goran Sibinović, 17. Uroš Jovanović, 5. Nenad Radosavljević, 12. Stefan Dojčinović, 19. Dušan Šljivančanin

Trener: Dobrica Tadić

Igrač utakmice: Nikola Simčević (Student)