POLJSKA SRUŠILA ORLIĆE: Srbija sve dalja od Evropskog prvenstva!
Novi neuspeh mlade reprezentacije, Foto: Starsport©

kvalifikacije za ep, 4. kolo

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od Poljske sa 1:0 u 4. kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Izabranici Ilije Stolice pretrpeli su i drugi poraz, i imaju svega četiri boda, šest manje od prvoplasiranih Poljaka.

Poljska je u 79. minutu došla do gola prednost preko Boguža i do kraja meča su uspeli da je održe.

Mladi fudbaleri Srbije su imali devet šuteva u drugom poluvremenu, od čega tri u okvir gola, međutim mreža golmana Grabare je mirovala.

Srbija naredni meč igra za četiri dana protiv Rusije pred domaćim navijačima i ovaj susret mogao bi umnogome da odredi dalji tok kvalifikacija.

"Orlići" se i dalje nalaze u teškoj situaciji, ali do kraja ima šest kola i treba verovati u plasman na EURO.