PARAGVAJ ODOLEVAO SVE DO 90. MINUTA: Mitrović po ko zna koji put rešio meč u korist Srbije!
Fudbalska reprezentacija Srbije, Foto: Starsport©

prijateljska

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste na našem portalu

Objavljeno: 22:41h

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Paragvaj u Kruševcu sa 1:0. Strelac pobedonosnog gola bio je Aleksandar Mitrović u 90. minutu.

Ljubiša Tumbaković je dosta promešao karte i bilo je vidno da je ekipa koju je izveo da mora da napreduje kako bi uspela da se plasira na predstojeće Evropsko prvenstvo. Bilo je i dobrih i loših stvari, dobro smo igrali pred kraj meča, ali odbrana rivala bila je na veoma visokom novou sve dok Mitar nije rešio stvar.

Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović foto: Starsport©

Tokom meča smo bili ozbiljniji tival. Imali smo nekoliko izglednih prilika, pre svega preko Ljajića, koji je u jednom trenutku i pogodio prečku.

Treba napomenuti i da smo imali igrača više od 53. minuta kada je isključen Almiron posle simuliranja. To je bio njegov drugi žuti karton.

Sve u svemu, ostaje da se vidi kako će tim izgledati kada bude najvažnije.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste na našem portalu!

90' GOOOOOOOOOOOL!!!! Strelac je Aleksandar Mitrović!!!

77' Ljajić je sada lomio driblizima rivale, šutirao sa 16 metara, ali lopta neće u gol.

74' Pokušao je Gomez glavom posle slobodnog udarca, ali lopta ode pored gola.

65' Izašli su Mladenović, Kolarov i Maksimović, a šansu dobili Rodić, Milunović i Gudelj.

64' Preterao je sada Mitrović sa driblinzima i pokvario dobar napad naše selekcije.

53' Simulirao je sada Almiron, hteo je da iznudi penal i to je njegov drugi žuti karton! Paragvaj sa igračem manje!

46' Meč je nastavljen. Odmah dve izmene u našem sastavu. Umesto Miletića ušao je Gobeljić, van ide i Milivojević i njega menja Lukić.

GOTOVO JE PRVO POLUVREME! 0:0!

46' Riveros je lepo probio po levoj strani, ušao u šansu, ali Kolarov nas spašava.

43' Poništen gol Paragvaju! Fauliran je bio Kolarov u skoku u svom kaznenom prostoru.

35' Fenomenalan dupli pas Ljajića i Radonjića u kaznenom Paragvaja, ali ovom mlađem beži lopta u gol aut.

25' Kakva prilika! Adem Ljajić pogađa prečku!

21' Srbija polako preuzima kontrolu nad utakmicom, ali za sada ne preti ozbiljnije.

14' Evo i prve prilike za Srbiju - centrirao je Radonjić, ali se gosti nekako brane.

8' Probao je sada Riveros sa distance, ali Rajko hvata to.

5' Evo prve opasnosti po gol Rajkovića. Gonzales je centrirao ka Sanabriji, ali on je zakasnio da na tu loptu.

20:45 - Meč je počeo!

20:00 - Imamo i sastave! Karte su promešane, posebno u odbrani!

Srbija: Rajković - Miletić, S. Mitrović, Kolarov, Mladenović - Maksimović, Milivojević - Gaćinović, Ljajić, Radonjić - A. Mitrović.

Klupa: Dmitrović, Rockov, Gobeljić, Rodić, Gudelj, Lukić, Kostić, Milenković, Milunović, Pavlović.

Paragvaj: Fernandez - Rohas, Gomez, Alonso, Riveros - Paredes, Horhe, Viljasanti, Almiron - Sanabrija, Gonzales.