OSVETA! Voždovac pobedio Partizan za vikend, a sada ga je Teleoptik osvetio!
Navijači Voždovca, Foto: Espreso.co.rs

KUP SRBIJE, 1/16 FINALA

Veliko iznenađenje

Nekoliko dana posle trijumfa nad Partizanom, Voždovac je izgubio od njegovog B tima u Kupu!

Meč na krovu otišao je u penale posle 2:2 u prvih devedeset minuta meča.

Teleoptik je poveo u 13. minutu preko Uroša Kneževića, a Ognjen Krasić je izjednačio pred kraj prvog poluvremena.

Kada je Živojinović doneo u 71. minutu prednost Zmajevima delovalo je kao da neće biti iznenađenja, ali se gosti nisu predavali i preko Čolića u 87. obezbedili produžetak u kojem nisu viđeni golovi pa se pristupilo izvođenju jedanaesteraca u kojima je bilo 8:7 za Teleoptik.

U poslednjem meču dana, Proleteru je dvadesetak minuta drugog poluvremena bilo dovoljno da eliminiše Javor, iako je gubio posle prvog dela igre – 2:1 (0:1).

Kup Srbije, 1/16 finala

Sreda Vodojaža - Partizan 0:6 (0:1) (Ivanović 41, 46, 61, 67, 90, Lutovac 66)

Voždovac - Teleoptik 7:8p (2:2, 0:1) (Krasić 46, Živojinović 71 - Knežević 13, Čolić 87)

Proleter - Javor 2:1 (0:1)