PARTIZAN UBEDLJIV U GROŠNICI: Ivanović upalio mašinu i sa pet komada odveo crno-bele u sledeće kolo Kupa!
Đorđe Ivanović, Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Kup srbije, 1/16 finala

Sva dešavanja sa ovog meča pratili ste uz naš lajv-blog!

Objavljeno: 19:36h

Fudbaleri Partizana slavili su bez većih problema u gostima nad Vodojažom rezultatom 5:0 i tako nastavili pohod ka odbrani Kupa.

Apsolutni junak ovog meča bio je Đorđe Ivanović koji je postogao pet pogodaka - u 41, 46, 62, 66, i 90. minutu.

Pored njega, u listu strelaca se upisao i Aleksandar Lutovac.

Savo Milošević
Savo Milošević foto: Beta/Branislav Božić

Crno-beli će sada imati kraći predah zbog reprezentativne pauze pa se vraćaju obavezama u Superligi i Ligi Evrope.

90' OPAAAA! Peti pogodak Ivanovića! I To je kraj utakmice! 6:0!

83' Lakčević je probao da postigne gol,ali je zamalo bio neprecizan.

77' Dobra lopta Đorđevića za Stanojlovića, ali golman Živak istrčava na vreme i hvata loptu.

67' Ivanović brzo postiže novi pogodak za 5:0. To je njegov četvrti pogodak!

63' Novi gol! Strelac je Lutovac!

62' Posle lepe akcije i dodavanja Lakčevića, gol postiže Ivanović za het trik.

57' Lakčević je dobro vukao po levoj strani, ostavio loptu do Smiljanića koji šutira neprecizno preko gola.

46' Meč je nastavljen i odmah gol! Ponovo je strelac Đorđe Ivanović!

45' GOTOVO JE PRVO POLUVREME! Tokom ove utakmice Grobari su se okupili ispred Kuće fudbala! Više o tome saznajte ovde!

41' Posle kratke akcije lopta dolazi do Ivanovića koji odličnim šutem pogađa mrezu za 1:0.

36' Posle slobodnog postignut je pogodak, ali je sudija signalizirao igranje rukom i opravdano poništio pogodak.

35' Pokušao je Marković da savlada Živaka sa 20ak metara, ali lopta odlazi pored gola.

25' Slobodan udarac je izveo Sretenović, glavom probao Komatina, ali je lopta prošla pored Stevanovićeve leve stative.

15' Nižu se šanse za crno-bele, ali gola i dalje nema.

7' Aleksandar Lutovac je pogodio prečku! Sreća za domaćina.

4' Prilika i za Vodojažu, probao je Nedeljković, ali je Stevanović na vreme istrčao i sprečio gol.

2' Odmah je Gigić pokušao glavom, dobra reakcija golmana Vodojaže Živaka.

1' Utakmica je počela!