ZVEZDAŠ IVAN IVANOVIĆ UDARIO NA PARTIZAN: Izgubite meč i odmah ste žrtve režima! Dobili vas ljudi pošteno!
Ivan Ivanović se oglasio na Tviteru, Foto: Printscreen

rasprava

Utisci nakon utakmice...

Voditelj Ivan Ivanović ne veruje da je trijumf Voždovca nad Partizanom u nedelju uveče u Humskoj bila izvojevan zahvaljujući sudijama.

Oni su slavili sa 2:1 sa dva šokantna gola u nadoknadi vremena. Prvi je postigao Strahinja Pavlović za crno-belo izjednačenje u 91. minutu, a drugi Marko Dević za pobedu Voždovca u šestom minutu sudijske nadoknade.

- Potpuno ludilo je među ljudima. Izgube utakmicu, odmah žrtve režima. Dobili vas ljudi pošteno, događa se i to - napisao je Ivanović na Tviteru.