DEVIĆ ŠOKIRAO HUMSKU U 96. MINUTU: Voždovac posle penala i ludila na kraju meča srušio Partizan!

superliga, 11. kolo

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv blogu

Objavljeno: 20:31h

Fudbaleri Voždovca napravili su veliko iznenađenje, pošto su savladali Partizan u Humskoj golom Marka Devića u 96. minutu.

Dosta burno je bilo u posednjem meču 11. kola Linglong Superlige Srbije. Voždovac je stigao do vođstva u 27. minutu posle sumnjivog jedanaesterca i imao prednost sve do 90. minuta, kada je mladi Strahinja Pavlović sjajno iskoristio centaršut Natha i izjednačio.

U poslednjim trenucima meča, Marko Dević je šokirao crno-bele golom u 96. minutu. Mladi Šehović je napravio veliki kiks, a nekadašnji reprezentativac Ukrajine je doneo veliku radost Zmajevima.

Igrao se 27. minut kada je Vladimir Stojković napravio faul u svom šesnaestercu, a kada je sudija Marković pokazao na belu tačku Stojković je zbog prigovora dobio i žuti karton.

Počelo je greškom Uroševića koji je praktično poklonio loptu rivalu na nekoliko metara od gola, Stojković je napravio faul a kada je lopta nakon šuta napadača Zmajeva otišla pored gola sudidja je pokazao na penal.

Sigurno i snažno je šutirao Nemanja Nikolić i bilo je 1:0 za Voždovac.

Izjednačenje je stiglo u 91. minutu, Pavlović je na drugoj stativi bio najiviši u skoku i matirao Ilića. Pokušali su crno-beli sve da postignu još jedan gol, ali su katastrofalnom reakcijom odbrane ostali i bez jednog boda. Šehović je u pokušaju da izbije loptu pogrešio i spustio je na nogu Deviću, a iskusni napadač poput njega iz ovakvih situacija ne greši.

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv blogu:

96' - GOOOOL: Ogroman kiks Šehovića iskoristio je Marko Dević, koji baca u ekstazu klupu Voždovca!

91' - GOOOOL: Strahinja Pavlović je postigao gol posle sjajnog centaršuta Natha.

90'- Igraće se šest minuta u nadoknadi vremena.

85' - Šutirao je Lazar Marković, čije je udarac završio daleko od gola.

78' - Tošić je očajno primio loptu nakon pasa Sume, a onda je Bambi dobio udarac i zatražio je izmenu. Na terenu je Lakčević.

71' - Velika ofanziva crno-belih, ali izabranici Sava Miloševića ne uspevaju da dođu do ozbiljnije prilike za gol.

64' - Koreografija Grobara.

62' - Žuti karton karton za Šehovića.

55' - Pavlović je pokušao petom, ali loše zahvatio loptu.

50' - Transparent Grobara sa Juga - I dalje jake volje, i dalje čistog obraza.

47' - Velika šansa za Partizan. Marković je sve dobro uradio, ali brani Ilić.

46' - Počelo je drugo poluvreme.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Partizan - Voždovac 0:1.

Zmajevi su do vođstva na poluvremenu stigli zahvaljući Nikolića, koji je bio precizan sa bele tačke u 27. minutu.

47' - Povredio se Brežančić. Deluje da je ozbiljno, na terenu je Šehović.

45' - Biće devet minuta nadoknade zbog čak tri prekida.

45' - Atraktivan pokušaj Lazara Markovića, ali nova odlična intervencija Ilića.

40' - Utakmica je nastavljena.

38' - Novi prekid u Humskoj, sudija Marković zbog transparenta na južnoj tribini ne dopušta da se meč nastavi.

34' - Nastavljena je utakmica.

32' - Meč u Humskoj je prekinut. Grobari su pogodili pomoćnog sudiju.

27' - GOOOL: Vodi Voždovac, strelac sa bele tačke je Nemanja Nikolić. Sjajan udarac kapitena Zmajeva - Stojković je pogodio stranu, ali ovo se ne brani.

26' - Penal za Voždovac. Mašovića je u kaznom prostoru srušio Stojković i Marković je pokazao na belu tačku. Veliki protesti crno-belih.

22' - Najveća šansa na meču, Tošić je centrirao, Pavlović je odlično skočio, ali dobro je intervensao golman Ilić.

12' - Šćekić pravi faul nad Hajdinom, a sudija Momčilo Marković ne želi o tome ni da diskutuje. Imaće gosti šansu za centaršut sa leve strane terena.

10' - Nema ubuđenja u uvodnim minutima utakmice.

18:00 - Meč je počeo!

17:00 - Poznati su sastavi! U špicu će igrati Asano po prvi put (ako ne računamo Derbi). Bibras Natho nikada nije igrao do sad u paru sa Šćekićem, a Brežančić je na desnom beku!

PARTIZAN: Stojković – Brežančić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Šćekić, Natho – Tošić, Marković, Stevanović - Asano. Klupa: N. Stevanović, Vujačić, Šehović, Ivanović, Suma, Lakčević, Smiljanić. Trener: Savo Milošević.

VOŽDOVAC: Ilić – Lasickas, Cvetković, Mikić, Hajdin – Nikolić, Purtić – Stanisavljević, Zličić, Mašović – Stojčev. Klupa: Trkulja, Cvetničanin, Daničić, Dević, Jevtić, Mihajlov, Gjorgjievski. Trener: Radomir Koković.