EIBAR IMAO, PA PROKOCKAO POBEDU: Dmitrović solidan, VAR uzeo Betisu trijumf u 92. minutu!
Marko Dmitrović na golu Eibara, Foto: EPA/Juan Herrero

Primera, 8. kolo

Ne preterano sadržajan meč na Benito Viljamarinu

Objavljeno: 08:56h

U prvom meču 8. kola Primere Betis i Eibar su na stadionu Benito Viljamarin podelili plen rezultatom 1:1.

Poveli su gosti za koje je branio Marko Dmitrović u 34. minutu iz penala koji je u pogodak pretvorio Fabijan Oreljana.

Imali su prednost sve do 69. minuta kada je Loren poslao loptu u mrežu posle smušene odbrane gostiju, da bi tim iz Sevilje umalo došao i do pobede, ali je njihov gol poništen zbog ofsajda u nadoknadi drugog poluvremena, što je onda potvrdio i VAR.

Eibar se posle ovog remija nalaze na podeli između 9. i 12. mesta na tabeli sa po devet osvojenih bodova.