Atletiko herojski eliminisao Barselonu, Benfika se časno oprostila od Lige šampiona! (FOTO) (VIDEO)

PAKLENI DUELI U MADRIDU I LISABONU

Grizman je golovima glavom i sa bele tačke izbacio prvaka Evrope, dok je Bajern ipak bio preveliki zalogaj za lisabonske "Orlove"
Objavljeno: 23:02h
Sada su poznati svi parovi polufinala Lige šampiona
Reala Mančester sitija
Aletiko Madrid Bajern iz Minhena. Trenutak za istoriju: Luka Jović dobio svojih 5 minuta protiv Bajerna! (VIDEO) "Jorgandžije" su slavile sa 2:0 , a pobedonosne pogotke postigao je Antoan Grizman. U Lisabonu nemački velikan je remijem od 2:2 ugasio nade Benfike za prolaz dalje.
Očajna reakcija Nojera zapalila stadion Benfike! (VIDEO)
U Madridu je počelo mirno, bez mnogo prilika, a Atletiko je Mreže su mirovale sve do 36. minuta, kada je glavni igrač
Antoan Grizman fantastičnim udarcem glavom savladao Do kraja poluvremena rezultat se nije menjao, a Barsa
izjednačenja Napeto je bilo do kraja, a Atletiko je iskoristio jednu jedinu
Grizman je preuzeo odgovornost i savladao po drugi put Ter Štegena
Fantastična atmosfera i koreografija dočekala je igrače Benfike na Bajernom
"Orlovi" su stvorili pritisak Bajernu, a posle greške Manuela Nojera vodeći gol bio glavom. Svega 52 minuta trajale su nade navijača i igrača Benfike da mogu do polufinala Ipak, kakvu takvu nadu doneo je Taliska fenomenalnim Na kraju Madrid i Minhen su slavili jer će u petak biti poznati polufinalni parovi. Sva dešavanja iz Madrida i Lisabona mogli ste da pratite uživo uz naš portal. KRAJ MEČEVA!!!! ATLETIKO I BAJERN SU U POLUFINALU! LUKA JOVIĆ DEBITUJE U LIGI ŠAMPIONA! Bivši napadač Zvezde dobio svojih pet minuta u dresu Benfike! 88. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOL! Antoan Grizman donosi drugi gol Atletiku sa bele tačke. Inijesta je rukom napravio penal, a Francuzu umalo da Ter Štegen odbrani jedanaesterac. 77. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! BENFIKINE NADE I DALJE POSTOJE! Izuzetan pogodak Taliske iz slobodnog udarca donosi izjednačenje - 2:2! 69. minut 61. minut
59. minut 52. minut - GOOOOOOOOL! PREOKRET U LISABONU, TOMAS MILER DOVODI BAJERN U VOĐSTVO! 46. minut - Nastavljaju se mečevi!
KRAJ PRVOG POLUVREMENA! ATLETIKO IMA OTVOREN PUT KA POLUFINALU, DOK ĆE BENFIKA TEŠKO USPETI! 53. minut - PREČKA ZA ATLETIKO! KARASKO JE UMALO POVISIO PREDNOST ATLETIKA! 45. minut 43. minut 39. minut - GOOOOOOOOOOL! Bajern stiže do izjednačenja, Arturo Vidal je strelac!
36. minut GOOOOOOOOOOOOOL! ANTOAN GRIZMAN!!! ATLETIKO VODI!!! 30. minut 28. minut - GOOOOOOOOOOL! Benfika je došla do prednosti! Himenez je strelac!
22. minut
12. minut 7. minut
5. minut Poznati lisabonski orao je večeras talija za ekipu Benfike.
Za početak, veličanstvene koreografije u Lisabonu i Madridu!
20:45 - MEČEVI SU POČELI! 20:40