Poništio je gol i Hurakanu i Penjarolu u nadoknadi, policija ga jedva spasila linčovanja! (GIF) (VIDEO)

Svi su bili besni

Obema ekipama je bio potreban trijumf, i obe su postigle po gol posle 90. minuta, ali je oba pogotka glavni arbitar poništio, pa je meč završen 0:0

Ne znamo kada smo poslednji put videli neku ovakvu završnicu utakmice i sudiju koji je svojim odlukama izazvao bes igrača i navijača oba kluba, kao što je to bilo na meču Kopa Libertadores između Hurakana i Penjarola. Obema ekipama je bila potrebna pobeda, kako bi ostali u trci za plasman u osminu finala, ali je meč završen 0:0, nakon što je sudija u nadoknadi vremena poništio obema ekipama po gol. U 90. minutu je na asistenciju pomoćnika, glavni arbitar poništio gol posle šuta iz daljine, a nije bilo ni vremena za ponovljeni snimak, jer je već usledila kontra gostiju, izboren je korner i golman Penjarola Guručeaga skače i postiže gol. No i on je poništen, jer je dosuđen faul u napadu, a gol Urugvajaca je ostao prazan, što su Argentinci pokušali da iskoriste, ali nisu uspeli. Usledio je kraj meča, a igrači obe ekipe su se obrušili na sudiju i njegove pomoćnike, pa je morala da interveniše policija i da ih brani.