MESI UPOZNAO GRIZMANA, PA SE PONOVO POVREDIO: Barsa se mučila za pobedu, a Granada je na vrhu španske lige!

6. kolo

Grizman i Artur za pobedu Katalonaca

Objavljeno: 23:09h

Barselona je savladala Viljareal na svom stadionu rezultatom 2:1.

Delovalo je da će Barselona doći do lakog trijumfa kada je u šestom minutu Grizman spretno reagovao posle kornera za vođstvo Katalonaca.

Već u 15. minutu bilo je 2:0 za Barsu, a sjajan gol iz daljine postigao je Artur. Ostaje pitanje da li je golman Paviz mogao bolje da reaguje.

Problem za Katalonce je što se ponovo povredio Lionel Mesi. Argentinac je bio starter, ali je posle 45 minuta morao van terena.

U samom finišu prvog dela igre iskusni Santi Kasorla revarnširao se Arturu sličnim golom iz velike udaljenosti a ter štegena je zbunio snažan udarac.

Utorak Valjadolid - Granada 1:1 (1:1) /Plano 12 - Fernandez 42/

Betis - Levante 3:1 (1:1) /Loren 45+3, 48, Iglesijas 67 - Ernani 7/

Barselona - Viljareal 2:1 (2:1) /Grizman 6, Artur 15 - Kazorla 44/