NESREĆNA BORUSIJA ISPUSTILA POBEDU: Džoker Tiram doneo preokret Menhengladbahu!
Detalj sa meča Ajtrahta i Borusije, Foto: EPA/Armando Babani

BUNDESLIGA, 5. KOLO

Mladom Francuzu je trebalo samo sedam minuta da izjednači

Objavljeno: 20:31h

Imala je Borusija iz Dortmunda Ajntraht u šaci, ali nije uspela da ode iz Frankfurta sa sva tri boda.

U poslednjem meču petog kola Bundeslige, Milioneri su podelili bodove sa srpskom kolonijom - 2:2. Delovalo je da će Borusija otići punih džepova sa ovog meča pošto je Vicel pogodio već u 11. minutu za prednost. Na dva minuta pre kraja prvog poluvremena izjednačio je Silva.

Bilo je mirno u drugom poluvremenu sve do 66. minuta. Tada je Vicel asistirao Džejdonu Sanču za novu prednost Milionera. Međutim, sve je prosula Borusija pošto je Dilejni u 88. minutu pogodio sopstvenu mrežu.

Fudbaleri Borusije Menhengladbah upisali su važne bodove u petom kolu Bundeslige.

Iako su gubili već početkom utakmice, uspeli su da preokrenu, a režiser pobede nad Fortunom iz Dizeldorfa (2:1) bio je Markus Tiram, sin slavnog francuskog fudbalera Lilijana Tirama.

Poveli su gosti iz Dizeldorfa već u šestom minutu golom Kasima i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. To je bio alarm za trenera domaćih Marka Rozea koji je u 67. minutu u igru ubacio Tirama juniora.

Mladom Francuzu je trebalo samo sedam minuta da izjednači, a na tri minuta pre karaj meča postigao je i drugi gol za pobedu svog tima.