NOVAJLIJA U STOPU PRATI BARSU: Selta crvenela, Granada slavila!
Detalj sa meča Selte i Granade, Foto: EPA/Salvador Sas

PRIMERA, 4. KOLO

Novajlija u Primeri izjednačen je po broju bodova sa Barselonom sa kojom će se sastati u narednom kolu

Fudbaleri Granade pobedili su Seltu na gostovanju sa 2:0, u četvrtom kolu Primere.

Selta je već u prvom poluvremenu ostala bez dvojice fudbalera koji su isključeni zbog crvenih kartona. Prvo je Horhe Sanes isključen u 11. minutu, a potom u 29. Fransisko Belgran.

Granada je to iskoristila i prvo golom Ermana Sančesa u nadoknadi poluvremena, a potom i Janhela Erere u 54. minutu pobedila u Vigu. Selta ima četiri boda i zauzima 15. mesto, dok je Granada šesta u španskom prvenstvu sa tri više. Novajlija u Primeri izjednačen je po broju bodova sa Barselonom sa kojom će se sastati u narednom kolu.

PRIMERA, 4. kolo

Real Madrid – Levante 3:2 (3:0) (Benzema 31, 37; Kazemiro 40 -- Majoral 49, Melero 75)

Leganes – Viljareal 0:3 (0:2) (Moreno 26, Silva ag 39, Moreno 90+3)

Real Sosijedad – Atletiko Madrid 2:0 (0:0) (Odegard 58, Monreal 61)

Barselona – Valensija 5:2 (2:1) (Fati 3, De Jong 7, Pike 52, Suarez 61, 82 - Gameiro 29, Gomez 90+2)

Eibar – Espanjol 1:2 (0:0) (Ramis 58 - Fereyra 76, Granero 79)

Alaves – Sevilja 0:1 (0:1) (Džordan 37)

Selta – Granada 0:2 (0:1) (Sančez 45+6, Herera 54)