VELIKA GREŠKA SUDIJE: Sumnjiv penal za Crvenu zvezdu - da li je kontakt bio van kaznenog prostora?!
Momenat kada je oboren Vukanović, Foto: Printskrin

NEVEROVATNO!

Sve se dogodilo u 87. minutu, a onda je, dva minuta kasnije, Zvezda dobila još jedan jedanaesterac

Objavljeno: 20:22h

Crvena zvezda je do 87. minuta gubila od Inđije na Marakani, ali je na kraju slavila sa 2:1.

Ništa tu ne bi bilo čudno, možda čak ni vredno pomena, da oba pogotka izabranici Vladana Milojevića nisu postigli sa bele tačke. Drugi jedanaesterac je bio, nije ništa sporno, ali onaj prvi je više nego sumnjiv.

Ako smo mi dobro videli, u pitanju je ogromna, ogromna greška sudije Nikole Stojiljkovića, pošto je kontakt sa Aleksom Vukanovićem koji se desio izvan kaznenog prostora, on preselio u kazneni.

Milan Pavkov je bio precizan oba puta sa bele tačke, ali vi pogledajte sporni detalj i sami procenite.

Ovo će ozbiljno da odjekne srpskim fudbalom, posebno njegovim crno-belim delom...