ATLETIKO SLAVIO U SUBOTICI U 90. MINUTU: Fudbalerke Spartaka bile na korak od senzacije u nokaut fazi Lige šampiona
Stadion Spartaka, Foto: Youtube / Printscreen

liga šampiona za žene

Fudbalerke Spartaka iz Subotice su izgubile od Atletiko Madrida sa 3:2 u prvom meču šesnaestine finala Lige šampiona.

Srpske prvakinje su poraz doživele pred sam kraj utakmice, pošto je ekipa iz španske prestonice postigla gol u 90. minutu.

Madriđanke su povele u 20. minutu preko Ljudmile Da Silve, a u nadoknadi vremena prvog poluvremena iz jedanaesterca je izjednačila Violeta Slović, kapitenka ekipe.

Da Silva je već posle deset minuta igre u drugom poluvremenu ponovo zatresla mrežu Subotičanki, a novo poravnjanje rezultata je donela Tijana Matić, pogotkom u 79. minutu.

Konačan rezultat je u 90. minutu postavila Olga Garsija, čime je obezbedila trijumf gostujućoj ekipi.

Šampion Srbije je ostvario plasman u nokaut fazu Lige šampiona kroz kvalifikacije.