BRUKA NEŠKOVIH ORLIĆA: Ovako nešto nam dugo nisu priredili - da li je on dostojan mesta selektora?
Neško Milovanović, Foto: Starsport©

KVALIFIKACIJE ZA U21 EURO

Stravično loš početak kvalifikacija. Posle poraza od Rusije bez šuta ka golu, sada i ovo...

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije se obrukala u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo za mlade, pošto je u Novom Sadu odigrala samo 1:1 sa slabašnom Letonijom.

Izabranici Neška Milosavljevića čak su i gubili na poluvremenu golom Regze u 10. minutu, ali je izjednačio Luka Adžić u 57. minutu.

Neško Milovanović
Neško Milovanović foto: FSS

Ni posle toga, Orlići nisu uspevali da dođu do gola rivala, pa su tako ostali kratki za još dva boda, dakle, do sada su od mogućih šest osvojili samo jedan.

Postavlja se veliko pitanje da li je Neško Milovanović pravi čovek za ovaj posao ili bi trebalo šansu dati nekom dokazanijem stručnjaku?

Pogledajte samo tabelu grupe i sve će vam biti jasno?