ŠPANCI RASPUCANI: 4 utakmice - 14 golova! Las Palmas oduševio! (VIDEO)

ŠPANSKA PRIMERA

Selta dozvolila neočekivano iznenađenje. Aduric rešeta koga stigne
Objavljeno: 13:40h

Uzbudljvo je bilo u nedelju u Primeri, a moramo pohvaliti napadače koji su bili prilično raspucani. Na 4 utakmice čak 14 golova što nije malo. Priča dana je sigurno Las Palmas koji je bio na pragu poraza, ali je sa igračem manje uspeo da se izbori za bod protiv Selte 3:3. RONALDOVA PETARDA: Nejmarova i Mesijeva magija slomila Atletiko! (VIDEO) Povratnik u najjači rang takmičenja u Španiji je već u 11. minut ostao sa igračem manje, jer je Vargas kao poslednji igrač odbrane napravio jedanaesterac koji je u gol pretvorio Oreljana. Ubrzo je bilo i 2:0 za domaćina, strelac je bio Vas, ali je Arauho uspeo da smanji rezultat 5 minuta kasnije. Odmah na startu drugog poluvremena Nolito je duplirao prednost Selte i sve je mirisalo na trijumf ekipe na čijoj su klupi sedeli Dejan Dražić i Nemanja Radoja, ali tako nisu mislili igrači sa Kanarskih ostrva. Arauho je ponovo smanjio zaostatak, a izjednačenje je doneo Simon. Napadač Atletik Bilbaoa Aduric je potvrdio da igra u vrhunskoj formi na startu sezone. On je sa dva pogotka doneo novi trijumf Baskijcima, ovog puta nad Hetafeom, a jedan je bio delo Raula Garsije.

Primera Levante - Sevilja 1:1
Espanjol - Real Madrid 0:6 Hihon - Valensija 0:1 Atletiko - Barselona 1:2 Betis - Sosijedad 1:0
Granada - Viljareal 1:3 Bilbao - Hetafe 3:1 Selta - Las Palmas 3:3 Malaga - Eibar 0:0