ITALIJA OVO NE PAMTI: 4 utakmice završene 2:2, Matri se "povampirio"! (VIDEO)

ITALIJANSKA SERIJA A

Nverovatni rezultati u popodnevnim mečevima na Apeninima. Iskusni napadač oživeo karijeru
Objavljeno: 13:41h

Italijani su se baš raspucali ovog nedeljnog popodneva, a Serija A ne pamti kada su ostvareni ovakvi rezultati u jednom danu. Čak 4 utakmice popodnevnog programa završene su identičnim rezultatom, bez pobednika, 2:2. U nedeljnom matineu Verona i Torino su posle slabog prvog poluvremena odigrali sjajnih drugih 45 minuta. Domaćin je dva puta vodio, ali su "bikovi" dva puta uspevali da poravnaju rezultat i izbegnu poraz.

Empolija Napolija
Uroš Đurđević je spasao svoj novi klub Palermo poraza Karpija Prvi gol Srbina u Seriji A! Spasao svoj tim poraza (VIDEO)
Serija A Fjorentina - Đenova 1:0
Frozinone - Roma 0:2 Juventus - Kjevo 1:1 Verona - Torino 2:2 Sasuolo - Atalanta 2:2
Empoli - Napoli 2:2 Palermo - Karpi 2:2 Lacio - Udineze 2:0