PREDRAG RAJKOVIĆ SPUSTIO ROLETNU: Srpski golman odbranio penal u 93. minutu, primio samo 1 gol u 4 meča!
Predrag Rajković, Foto: AP/Darko Vojinović

ODLIČNO

Njegov klub je pobedio Lil sa 2:0

Objavljeno: 21:24h

Srpski reprezentativac Predrag Rajković jedan je od zapaženijih fudbalera Remsa.

Njegov klub je pobedio Lil sa 2:0, a golman reprezentacije Srbije je uspeo da sačuva mrežu protiv učesnika Lige šampiona. Pri tom je odbranio penal Bambi u 93. minutu.

Rems je u tom trenutku vodio golovima Dumbije sa penala u 73. minutu i Oudina u 90.

Tim Predraga Rajkovića ima sedam bodova posle četiri kola, a srpski golman je samo jednom morao da vadi loptu iz mreže.