PRESUDIO IM GOL IZ PENALA U 96. MINUTU: Partizanov prvi protivnik u Ligi Evrope doživeo prvi poraz u sezoni!
Fudbaleri AZ Alkmara su doživeli prvi poraz u sezoni, Foto: EPA / Olivier Hoslet

Tragičan poraz

Holandski tim je izgubio na gostovanju Viteseu

AZ Alkmar, protivnik Partizana u grupi Lige Evrope, doživeo je prvi poraz u sezoni i to tragičan, golom iz penala u 96. minutu utakmice.

AZ je poražen od Vitesea 2:1 golom Beroa sa "bele tačke", dok je prethodno Matavž doveo u vođstvo domaćina. Izjednačio je bio u međuvremenu Kopmeinersa takođe sa penala.

Podsetimo, Partizan će protiv Alkmara igrati u 1. kolu LE 19. septembra kod kuće.