PARTIZANE, NE PREDAJ SE UNAPRED PROTIV OVAKVOG JUNAJTEDA: Đavoli sa igračem više jedva iščupali bod u Sautemptonu!
Mančester junajted je remizirao sa Sautemptonom, Foto: EPA/Will Oliver

PREMIJER LIGA, 4. KOLO

Crveni đavoli su na gostovanju Sautemptonu uspeli da uzmu samo bod - 1:1

Ne izgleda sjajno ni ova sezona za Mančester junajted, ako je suditi po prva četiri kola Premijer lige.

Crveni đavoli su na gostovanju Sautemptonu uspeli da uzmu samo bod - 1:1. Četa Ole Gunara Solskjera nema klasičnog napadača, a tu je i još jedna užasna partija Pola Pogbe pa ne bi bilo čudno ako uprava Mančestera odluči da proda Francuza.

Mladi Velšanin Danijel Džejms je jedina svetla tačka u redovima Mančestera. Doneo je prednost Đavolima u desetom minutu, a zatim je pokušao u 22. minutu. U nastavku utakmice je stvorio šansu za Rašforda koji je nije iskoristio.

Domaći su izjednačili u 58. minutu kada je pogodio Vestergard. Sautempton je u 73. minutu ostao sa deset igrača pošto je isključen Danso. Mančester je stvarao prilike, ali je Angus Gan zaustavio šuteve Markusa Rašforda i Mejsona Grinvuda.

Srpski internacionalac Nemanja Matić u igru je ušao u 68. minutu, kada je zamenio Huana Matu.