PARTIZAN JE U LIGI EVROPE! Crno-beli pregrmeli Molde i ostvarili neverovatan uspeh pod palicom Sava Miloševića!
Fudbaleri Partizana savladali su Molde, Foto: Starsport

liga evrope, plej-of

Sva dešavanja sa današnjeg meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Fudbaleri Partizana igraće Ligu Evrope!

Crno-beli su odigrali 1:1 u Norveškoj i sutra će od 13 časova čekati svoje rivale u grupnoj fazi.

Mogli su izabranici Sava Miloševića još u prvom poluvremenu do pogotka, ali to se nije desilo.

U nastavku je Molde zaigrao mnogo bolje, imao više od igre, a to im se isplatilo kada je Džejms iskoristio nepažnju Pavlovića i pogodio za 1:0 u 72. minutu meča.

Činilo se da je Partizan u nokdaunu, ali tako nije mislio Miletić koji se sjajno iskrao čuvaru i posle kornera zakucao loptom glavom u mrežu svega nekoliko minuta kasnije za erupciju oduševljenja navijača.

Nemanja Miletić
Nemanja Miletić foto: Starsport©

Na kraju, Partizan je izdržao napade Moldea i posle dve godine će ponovo zaigrati u evropskim takmičenjima.

Podsetimo, crno-beli će sutra biti smešteni u treći šešir.

Veliko bravo za Sava Miloševića i ceo tim Partizana, a srpski fudbal se polako, ali sigurno vraća na pravi put...

Sva dešavanja sa današnjeg meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

80. minut - GOOOOL: Miletić! Brzo izjednačenje Partizana za važan gol u gostima!

72. minut - GOOOL: Poveo je Molde! Džejms je ostao sam na drugoj stativi i nije mu bilo teško da postigne gol!

70. minut - Natho je imao odličan pokušaj sa leve strane! Najozbiljnija pretnja crno-belih u drugom poluvremenu

65. minut - Ofanziva Moldea u drugom poluvremenu! Crno-beli se grčevito brane u nastavku meča...

52. minut - Ejkrem je najopasniji igrač Moldea. Uputio je udarac ka golu Partizana, ali lopta prolazi zamalo pored gola.

46. minut - Nastavljen je susret.

45. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Igrači Partizana su prikazali sasvim solidnu igru u prvoj polovini meča, imali su 3 dobre prilike za gol, dok su prilično dobro zatvorili prilaze Stojkovićevom golu.

37. minut - Trenuci ofanzive Moldea. Ejkrem je probao da ugrozi gol Stojkovića, ali nije uspeo u toj nameri. I dalje nema golova u Norveškoj.

20. minut - Bez većih šansi na obe strane. Crno-beli su bolji rival za sada, a treba napomenuti da ima mnogo navijača srpskog tima.

5. minut - Velika prilika za Partizan, Asano je odložio povratnu za Tošića koji šutira pravo u golmana Moldea.

1. minut - Zdjelar je dobio žuti karton na startu meča.