JOVIĆ UMALO DA POSTIGNE PRVI GOL: Prečka i Valjadolid stopirali bledi Real!
Jović nije uspeo da se upiše u strelce, Foto: EPA

primera, 2. kolo

Fudbaleri Real Madrida odigrali su 1:1 sa Valjadolidom u drugom kolu Primere.

Luka Jović nije bio starter u dresu "kraljevskog kluba", ali se na terenu našao od 68. minuta.

Srpski napadač nije uspeo da pomogne Madriđanima da dođu do trijumfa, a čim je ušao pogodio je okvir gola, međutim nije imao sreće da savlada golmana Valjadolida.

Jović je odlično skočio u kaznenom prostoru, dobro je i šutirao, ali je lopta pogodila prečku. Bio bi ovo sjajan debi pred domaćom publikom, ali mreža je ostala da miruje.

Real je prvi stigao do vođstva. Benzema je u 82. minutu još jednom pokazao klasu, pošto je iz okreta postigao fenomenalan gol. Činilo se da će Real doći do minimalne pobede, međutim Gvardiola je šokirao sve na "Bernabeuu" šest minuta kasnije.

Posle dva odigrana kola Real ima pobedu i nerešen rezultat, baš kao i Valjadolid.

PRIMERA, 2. KOLO

Subota Osasuna – Eibar 0:0 (0:0)

Real Madrid – Valjadolid 1:1 (0:0) (Benzema 82 - Gvardiola 88)

21.00 Selta – Valensija 21.00 Hetafe – Bilbao

Nedelja 17.00 Alaves – Espanjol 17.00 Maljorka – Real Sosijedad 19.00 Leganes – Atletiko Madrid Ponedeljak 21.00 Barselona – Betis

Petak Granada – Sevilja 0:1 (0:0) Hordan 52 Levante – Viljareal 2:1 (0:1) Roher 68, 73 -- Moreno 3