MAŠINA SE UPALILA I NEMA NAMERU DA STANE: Mitrović nastavio da rešeta mreže, ali Fulamu je to nedovoljno!

niz

Mitrović postigao četvrti gol zaredom

Objavljeno: 18:58h

Fulam je izgubio na svom "Krejven Kotidžu" od Notingem Foresta u petom kolu Čempionšipa rezultatom 1:2, a strelac jedinog gola za domaću ekipu bio je Aleksandar Mitrović. Gosti su već od četvrtog minuta imali prednost od 1:0, strelac je bio Graban. U drugom poluvremenu smo videli inicijativu domaćeg tima, ali ih je Graban svojim drugim golom na utakmici u 61. minutu približio prvom porazu posle tri uzastopne pobede.

Inicijativu Fulama krunisao je Mitrović svojim četvrtim golom zaredom. Srpski reprezentativac je iskoristio asistenciju Kamare u 83. minutu i smanjuje na 1:2. Ipak to nije bilo dovoljno tako da "kotidžeri" beleže prvi poraz ove sezone na svom terenu.