RANĐELOVIĆ SA 2 BOMBE UVEO OLIMPIJAKOS U LIGU ŠAMPIONA VEĆ SAD: Dinamo lako izašao na kraj s Rozenborgom!
Lazar Ranđelović postiže drugi gol na meču protiv Krasnodara, Foto: Printscreen/Youtube/Football Live

Plej-of za Ligu šampiona

Srpski reprezentativac je bio ključni igrač u velikoj pobedi Pirejaca u prvom meču protiv Krasnodara

Lazar Ranđelović je heroj Olimpijakosa! Mladi srpski reprezentativac doveo je Pirejce za samo sedam minuta na milimetar od grupne faze Lige šampiona, a može se čak reći da su već tamo.

Grčki tim je pobedio Krasnodar u prvom meču plej-ofa za Ligu šampiona 4:0 i trebalo bi da se dogodi čudo u revanšu pa da Pirejci ne postanu deo žreba na izvlačenju gola.

Momak koji je blistao prethodne dve godine u Radničkom iz Niša, je pokazao da Olimpijakos nije uzalud bacio pare kada ga je kupio i bio je pravi džoker trenera Pedra Martinsa.

Ubacio ga je Portugalac na teren u 75. minutu, kada su crveno-beli iz Atine vodili samo 1:0 golom Gerera, a već 3 minuta u igri, Ranđelović je postigao pogodak na sjajan pas Valbuene.

Na njegov naredni gol se čekalo još 7 minuta. Raspalio je sa dvadesetak metara po zemlji i bilo je nemoguće za golmana ruskog tima da ukroti taj šut.

Na kraju je tačku na sve postavio Podense sjajnim lobom.

Na dobrom putu za grupnu fazu je i Dinamo iz Zagreba koji je na "Maksimiru" savladao Rozenborg 2:0.

Bruno Petković je već u 8. minutu doneo "modrima" prednost iz penala, a do poluvremena ju je duplirao Oršić.