POGBA JE TRAGIČAR ĐAVOLA: Vukovi imaju Nevesa koji ima top u nozi, a Mančester nije za vrh!
Pol Pogba, Foto: AP/ Rui Viera

2. kolo premijer lige

Francuz promašio penal za pobedu

Objavljeno: 23:03h

U poslednjem meču drugog kola Premijer lige Vulverhempton i Mančester Junajted podelili su bodove, odigravši 1:1 u utakmici punoj uzbuđenja.

Crveni đavoli su poveli golom Marsijala u 27. minutu, koji je iskrostio asistenciju Rašvorda, da bi na početku drugog poluvremena Ruben Neves pokazao da poseduje 'top' u nozi. Portugalac je raspalio po lopti sa ivice kaznenog i zakucao loptu pod prečku!

Mogli su Đavoli da se vrate u meč i dođu do pobede na gostujućem terenu, ali Pogba nije uspeo da savlada Patrisija sa bele tačke.

Sauthempton - Liverpul 1:2 (0:1) /Ings 83 - Mane 45+1, Firmino 71/

Mančester Siti - Totenhem 2:2 (2:1) /Sterling 20, Aguero 35 – Lamela 23, Lukas 56/

Šefild Junajted - Kristal Palas 1:0 (0:0) /Lundstram 47/

Čelsi - Lester 1:1 (1:0) /Maunt 7 – Ndidi 67/