Bezobrazni Suarez heroj, a Tores tragičar derbija, Bajern minimalcem savladao Benfiku! (FOTO) (VIDEO)

ČETVRTFINALE LIGE ŠAMPIONA

Revanš mečevi biće odigrani naredne nedelje, ali će pobedničke ekipe morati i te kako da se pomuče kako bi ostvarile plasman u polufinale
Objavljeno: 22:57h
Odigrana su prva dva četvrtfinalna meča Lige šampiona, a unapred neizvesno
Da je prljav, jeste. Ali da je najbolja devetka na svetu, i to jeste! (VIDEO) Snage su u utorak uveče odmerile ekipe Bajerna i Benfike
Barselone Atletiko Madrida. Da li je Suarez zaslužio direktan crveni karton za ovo? Ako nas pitate, jeste! (VIDEO)
Domaćini su ostvarili trijumfe, ali će za nedelju dana morati i te kako da se takmičenja u Evropi.
Meč u Minhenu tek što je počeo, a domaći
Bernata, Arturo Vidal Do kraja susreta rezultat se nije menjao, a Benfika nije iskoristila dve velike
čuda su moguća, pa će klub iz Lisabona u tim Pepa Gvardiole. Drugi susret koji je odigran u Barseloni doneo je mnogo više uzbuđenja. Atletikom iz Madrida, a u prvih dvadesetak minuta
Fernando Tores nije ućutkao "Nou Kamp".
Samo 10 minuta kasnije, bivši golgeter Liverpula i Čelsija se pretvorio u tragičara, žuti karton i saigrače stavio na muke.
Davali su sve od sebe izabranici Dijega Simeonea da zadrže minimalnu jer je posle dve stopostotne šanse usledio prvi pogodak Luis Suarez. Samo 13 minuta kasnije, posle genijalne akcije prvaka Evrope potpuno preokrenuo meč. Međutim, navijači Atletika imaju razloga za veliko nezadovoljstvo Tores Barse zbog divljačkog šutiranja Huanfrana opomenu Da je sudija Feliks Brih postupio ispravno, ko zna kako bi susret bio završen "Visente Kalderonu". Rezultati četvrtfinala Lige šampiona: Utorak: 2:1 1:0 Sreda: 20.45 20.45
Sva dešavanja za pre, za vreme i posle prva dva četvrtfinalna meča Lige šampiona Espreso.co.rs KRAJ OBE UTAKMICE! BARSELONA JE POSLE PREOKRETA SLAVILA SA 2:1, DOK JE BAJERN MINIMALNIM REZULTATOM TRIJUMFOVAO NAD BENFIKOM! 89. minut 83. minut 75. minut - PREOKRET U KATALONIJI! 72. minut 62. minut - GOOOOOOOL! 57. minut 55. minut 51. minut PREČKA ZA BARSELONU! NEJMAR UMALO DA ZATRESE MREŽU!
49. minut 45. minut KRAJ PRVOG POLUVREMENA U MINHENU I BARSELONI! ATLETIKO I BAJERN ZA SADA IMAJU MINIMALNU PREDNOST! 36. minut - CRVENI KARTON ZA FERNANDA TORESA! 33. minut 25. minut 16. minut 10. minut
8. minut 2. minut 20:45 20:40 20:30