HOLANDSKI KOMENTATOR ZBOG TADIĆA PROGOVORIO SRPSKI USRED PRENOSA: Posle golova Srbina upao je u ekstazu!
Dušan Tadić, Foto: EPA/Olaf Kraak

SJAJNO

Kapiten Ajaksa Dušan Tadić imao je potpuno nenormalno penal veče u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv PAOK-a.

Prvo mu je u 31. minutu golman Pashalakis odbranio penal, 12 minuta kasnije je pogodio, a u 84. minutu je ponovo bio precizan i tako doneo Kopljanicima pobedu od 3:2 i plasman u plej-of za Ligu šampiona.

Koliko je oduševljenje izazvao reprezentativac Srbije u Amsterdamu govori i činjenica da je komentator Ajaks TV progovorio srpski jezik.

- Tadić je najbolji. Hvala ti, Dušani Tadiću - rekao je Holanđanin u toku prenosa na srpskom jeziku.

Kako je izgledala ekstaza holandskog komentatora možete poslušati ovde.