TSC REDOM GAZI: Pao i Čukarički! Zvezda otpisala Jirku, a on doneo pobedu Radničkom!
Fudbaleri TSC, Foto: Beta/Branislav Božić

SUPERLIGA, 4. KOLO

Opasan je novi član Linglong Superlige Srbije TSC iz Bačke Topole.

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole pobedili su ekipu Čukaričkog sa 1:0, u četvrtom kolu Superlige. Strelac na stadionu u Senti, gde TSC igra kao domaćin, bio je Dejan Milićević u 54. minutu.

TSC je ostvario i četvrtu pobedu u debitantskoj sezoni u srpskom prvenstvu. Čukarički iz tri igrane utakmice ima šest bodova. Tim iz Bačke Topole, osim maksimalnog učinka posle četiri kola je lider na tabeli, ima i gol razliku za poštovanje pošto je dao deset i primio samo tri gola.

U petom kolu, TSC igra protiv Vojvodine u Novom Sadu, a Čukarički će se suočiti sa Proleterom.

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su na "Čairu" Voždovac sa 2:1. Nišlije su do prednosti stigle u 34. minutu golom Stefana Mihajlovića. Beograđani su izjednačili u 52. minutu kada je pogodio Jevtića, a konačan rezultat postigao je Slovak Erik Jirka koji je bio strelac u 74. minutu. To je bio prvi njegov pogodak.