IGRA SE DOK DUŠKO NE POSTIGNE GOL: Tošić pogodio u 98. minutu i doneo bod svom timu!
Duško Tošić, Foto: Starsport©

svaka čast

Objavljeno: 18:29h

Srpski fudbaler Duško Tošić postigao je pogodak u remiju Gvandžoua R.F. i Šangaja SIPG u kineskoj ligi 2:2.

Gvandžou, koji je sa klupe predvodi Dragan Stojković izbegao je poraz duboko u nadoknadi, a Tošić je postigao već treći gol ove sezone.

Prethodno, domaćin je poveo u 61. minutu preko Ksijao Žija, osam minuta kasnije iz penala izjednačio je Marko Arnautović, da bi potom Hu Dhinghang pogodio za goste u 78. minutu.

Piksi je imao mnogo zamerki na suđenje, pa je više puta tokom utakmica burno reagovao, a na kraju se radovao bodu.

Aktuelni šampion Šangaj SIPG trenutno je treći na tabeli sa 50 bodova, pet manje od lidera Gvandžou Evergrandea, dok je Gvandžu R.F. na 11 poziciji sa 26 bodova.