KAKAV IGRAČ, STRAŠAN IGRAČ! I BRZ KAO MUNJA: Asano na debiju za Partizan golom raspalio Grobare!
Takuma Asano, Foto: Starsport©

gol na prvom meču

Crno-beli briljirao protiv turskog predstavnika

Nije mogao da zamilsi bolji debitanski nastup Takuma Asano!

Japanac je na svom prvom zvaničnom meču za Partizan postigao gol. Asano je ušao na početku drugog poluvremena u igru umesto Filipa Stevanovića, a već u 67. minutu upisao se u listu strelaca.

Promašao je doskorašnji fudbaler Arsenala veliku šansu u 63. minutu, ali je samo četiri minuta kasnije pokazao šta zna. Zdjelar je odlično proigrao Japanca, koji je izašao sma na golmana Malatije i sjajnim udarcem matirao golmana za vođstvo Partizana od 2:0.