GOL KAKAV SE DAJE JEDNOM U ŽIVOTU: Eksplozija bivšeg napadača Crvene zvezde!
Majstorija Despotovića, Foto: Printskrin

MAJSTORIJA

Makazice Despotovića

Objavljeno: 22:24h

Bivši fudbaler Crvene zvezde Đorđe Despotović postigao je čudesan pogodak na utakmici između Orenburga i Ahmata.

Srpski napadač iz Orenburga je u 64. minutu fantastičnim makazicama zakucao loptu u mrežu Ahmata Groznog za 1:1, ali je njegov trud ostao uzaludan jer je Ahmat na kraju ipak slavio sa 2:1.

Pogotke za Ahmat su postigli Karin i Roši, prvi u 49. minutu, a drugi u 70. Karin je iskoristio smušenost odbrane protivnika koji u gužvi nije ispucao loptu iz svog kaznenog prostora, a Roši je pogodio glavom posle katastrofalnog kiksa i "plivanja u prazno" golmana Orenburga.

Despotovićev tim je posle četiri kola ostao "zakucan" za dno tabele pošto za sda ima sva četiri poraza u prvenstvu Rusije.

Da podsetimo, Đorđe je 27-godišnji Lozničanin koji je igrao za mlađe kategorije Crvene zvezde, odakle je prebačen u tadašnju filijalu Sopot, a onda je preko Spartaka i Lokerena stigao 2014. i do seniorskog tima crveno-belih.

Odatle je odlazio i vraćao sve sve do odlaska u Astanu 2016. godine.