FUDBALSKA EKSTAZA LALATOVE VOJVODINE: Radnički posle dva penala do pobede!

3. kolo

Inđija bolja od Napretka

Objavljeno: 22:22h

Ovo je neka druga Vojvodina, ovo je Lalatova Voša, koja gazi redom!

Novosađani su ubedljivo savladali Rad sa 5:0. Crveno-beli su meč rešili već u prvom poluvremenu, dok je u Nišu viđena uzbudljiva utakmica u kojoj je Radnički slavio posle dva jedanaesterca.

Pitanje pobednika rešeno je za 60-tak sekundi. Toliko vremena bilo Bojanu Matiću i Ognjenu Đuričinu da dva puta pogode mrežu gostiju iz Beograda. Sve ostalo bio je fudbal za dušu publike koja odavno nije videla ovako razigranu Vojvodinu.

Izabranici Nenada Lalatovića na odmoru su imali već tri gola prednosti. Odlično izdanje u prvom poluvremenu zaokružio je Eze Okeuhi. U nastavku, red je došao i na 19-godišnjeg Mihajla Neškovića. Momak iz Šida za šest minuta je sjajno iskoristio asistencije Bojića i izrastao u jednog od junaka ubedljive pobede.

Znatno više neizvesnosti bilo je u Nišu. Tamo je sudija Petar Piper dva puta pokazao na belu tačku i oba puta je siguran bio stefan Mihajlović. Ivanjičani su poveli pogotkom Sevića, a sve se dogodilo u prvom poluvremenu.