Četa Jirgena Klopa odigrala za Lester: Totenhem sve dalji od titule! (VIDEO)

Premijer liga, 32. kolo

Uzbudljiv meč u gradu "Bitlsa" obeležio čuvar mreže pevaca
Objavljeno: 20:55h

U meču 32. kola Premijer lige bodove na "Enfildu" su podelili Liverpul i Totenhem. Domaća ekipa je bila bolja i konkretnija tokom susreta, ali je Ugo Ljoris bio fenomenalan i poneo epitet junaka utakmice.

Gol je visio u vazduhu celo prvo poluvreme, ali se desio početkom drugih 45 minuta. Kutinjo i Staridž su odigrali dupli pas pre nego što je Brazilac pogodio mrežu francuskog čuvara mreže u svom stilu. Desetak minuta kasnije Hari Kejn nastavlja sa rešetanjem po najelitnijem engleskom takmičenju. Eriksen je presekao jednu loptu, dodao je do najboljeg strelca Premijer lige koji je posle lepog okreta savladao golmana "crvenih". U nastavku smo gledali otvoren meč sa dosta šansi, ali rezultat se do kraja nije menjao - 1:1.
Ishod ovog meča je približio Lester šampionskoj tituli pošto "lisice" imaju četiri boda prednosti u odnosu na tim sa "Vajt Hart Lejna", uz utakmicu više. (Espreso.co.rs)