Šampion Evrope kažnjen za promašaje: Ronaldo 5 minuta pre kraja rešio El Klasiko! (FOTO) (VIDEO)

PRIMERA, 31. KOLO

Izuzetno zanimljiv duel doneo je mnogo grube igre i dobre šanse, a Portugalac je iskoristio jedinu pravu priliku u pravom momentu i doneo veliku pobedu Madriđanima
Objavljeno: 22:38h
Fudbaleri Real Madrida kao gosti slavili su u 264. "El Klasiku" kao gosti "Nou Kampu"
Barselone derbi meč 31. kola Primere.
Posle Riberija - Benzema: Evrogol Francuza koji je utišao 99 hiljada ljudi! (VIDEO) Na samom početku meča Katalonci su krenuli sa "opsadom" šesnaesterca Madriđana Luis Suarez Nejmara
Reala bio na potpuno drugoj strani. Napadač domaćih dobio je posle toga žuti karton zbog udaranja Pepea
kao ni igra koja je "utihnula" u finišu prvih 45
Međutim, potpuno drugačija slika u nastavku. Ekipa Zinedina Zidana se otvorila Đerara Pikea došla do prednosti.
Kejlora Navasa.
I baš kad se mislilo da će šampion Evrope kao u prethodnom "El Klasiku"
Bilo je po nekoliko šansi na obe strane sve do 81. minuta kada je Geret Bejl navodnog faula. Besni igrači Reala počeli su da igraju malo oštrije, a onda je zbog faula Ramos
Stadion: Kamp Nou 99.789 Alehandro Ernandez Barselona Real Madrid
Ovo je bila 93. pobeda Reala naspram 91 Barselone, a Ronaldo je postigao 16. Španije Trijumf ekipe Zinedina Zidana nije mnogo promenio stvari na tabeli Primere Evrope sedam bodova, ali je ipak pobeda u derbiju nešto
Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo
Evo i ostalih rezultata 31. kola španskog prvenstva. 5:1 2:1 1:2 22.05 Sva dešavanja sa "El Klasika" mogli ste da pratite uživo uz Espreso.co.rs KRAJ UTAKMICE! VELIKA POBEDA, 93. PO REDU ZA "KRALJEVSKI KLUB"! 85. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! RONALDO DONOSI PREOKRET U FINIŠU MEČA! POTPUNO ZASLUŽENO! 83. minut - SERHIO RAMOS JE ISKLJUČEN! REAL DO KRAJA MEČA SA IGRAČEM MANJE! 82. minut - Ronaldo je pogodio prečku! 81. minut - O OVOME ĆE SE DUGO PRIČATI! ČIST GOL GERETA BEJLA PONIŠTEN ZBOG "FAULA"!?
80. minut
68. minut 62. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! KARIM BENZEMA EVROGOLOM DONOSI IZJEDNAČENJE! KAKAV NASTAVAK MEČA! 57. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ĐERAR PIKE POSLE KORNERA POSTIŽE GOL GLAVOM!!! 54. minut
51. minut 48. minut POČELO JE DRUGO POLUVREME! KRAJ PRVOG POLUVREMENA NA NOU KAMPU! BEZ GOLOVA POSLE PRVIH 45 MINUTA!
42. minut
37. minut 30. minut
28. minut
24. minut 20. minut 18. minut
16. minut 10. minut
4. minut
Meč je počeo! Pre tačno 100 godina na današnji dan odigran je "El Klasiko" Real 20:30