SL: Dva gola, dva crvena i po jedan bod! Lučani i Novosađani podelili plen na zanimljivom otvaranju kola!
Superliga Srbije, 3. kolo, Foto: Filip Plavčić

superliga, 3. kolo

U prvoj utakmici 3. kola Superlige Srbije viđena su dva gola, dva crvena kartona i podela bodova Mladosti i Proletera - 1:1.

Samo 25 minuta je trebalo vezisti Proletera Uglješi Radinoviću da dobije dva žuta kartona, ali su samo pet minuta posle njegovog isključenja, Novosađani poveli golom Čolovića iz penala.

Lučanci su do izjednačenja stigli u 52. minutu, golom iskusnog Predraga Pavlovića, ali i pored brojčane prednosti nisu uspeli da naprave preokret.

Pavlović slavi gol
Pavlović slavi gol foto: Starsport©

U finišu utakmice, u 84. minutu i Mladost je ostala sa desetoricom fudbalera na terenu, pošto je direktan crveni karton dobio Lazar Jovanović.

Posle tri odigrane utakmice ekipa iz Lučana ima četiri boda, a Proleter dva boda.

Subota: 17:00 Inđija – Napredak 20:00 Radnički Niš – Javor 20:00 Vojvodina – Rad

Nedelja: 20:00 Čukarički – Radnik 20:00 Partizan – Mačva 20:00 Spartak – TSC

Odloženo: Voždovac – Crvena zvezda